Zateplené holínky dětské s hřejivou vložkou modré

Napsat recenzi
388 
(s DPH)
AZUROVÁ
BFKIDSW-SM_0522
Skladem
+
Add to Wishlist

Zateplené holínky dětské s hřejivou vložkou modré, jsou nejen odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale také poskytují vynikající tepelnou izolaci a pohodlí během celého dne.

Ultra Lehké Materiály: Kozačky jsou vyrobeny z technologicky pokročilých lehkých materiálů, které zajišťují mimoriadnou lehkost a současně udržují pevnost a odolnost.
Vyjímatelná Vložka: Vložka v botách je plně vyjímatelná, což umožňuje snadnou údržbu a přizpůsobení vložky dle potřeb vašeho dítěte. Můžete ji snadno vyjmout a vyvětrat nebo vyměnit za jinou podle aktuálních podmínek.
Tepelná Izolace: S výbornou tepelnou izolací zabezpečují holínky, že nohy vašich dětí zůstávají v teple iv nejchladnějších dnech. To je neocenitelné pro hry na sněhu a zimní radovánky.
Stylový Design: Moderní a atraktivní design kozaček zajišťuje, že vaše děti nebudou pouze teplo a suché, ale také stylově oblečené. Dostupné v různých barevných kombinacích.
Ochrana Před Vlhkostí: Materiály odolné vůči vodě zabraňují vnímání vlhkosti, což zaručuje suché a pohodlné nohy i v deštivých nebo sněžných podmínkách.
Dětské ultra lehké  holínky  s vyjímatelnou vložkou jsou skvělým společníkem pro každého malého dobrodruha, který si chce užívat zimu plnou párou. S kombinací praktičnosti, pohodlí a stylu jsou tyto  holínky  ideálním výběrem pro všechny zimní radovánky.

Holínky  pro děti s hřejivou vložkou.

vyrobeno z EVA materiálu, který zaručuje vysoký komfort používání
voděodolné a teplé, použití za všech povětrnostních podmínek
vybaveno reflexními prvky
protiskluzová podrážka zabraňující uklouznutí na kluzkém povrchu

Velikost : 20/21 , 22/23 , 24/25 , 26/27 , 28/29 , 30/31 , 32/33 , 34/35

URČENO PRO:
  • DÍVKY
  • KLUKŮ
VYROBENO:
VYROBENÉ V EU
ZATEPLENÍ:
  • ANO
BARVA:
MODRÁ