Dětské holínky veselá duha

Napsat recenzi
Doporučená cena: 375 
250 
(s DPH) Ušetříte: 125 Kč  (33%)
Sleva 33%
T-501-22_06FA
Skladem
+

VYROBENO V EU

Add to Wishlist

Dětské holínky veselá duha , jsou perfektní volbou pro malé dobrodruhy, kteří rádi objevují svět s úsměvem na tváři. S jejich barevnými a hravými vzory jsou tyto holínky skvělým společníkem při každém kroku.

Vyrobeno z odolného a voděodolného materiálu, Dětské holínky poskytují výbornou ochranu před deštěm, blátem a mokrými povrchy. Vaše děti si mohou volně hrát a skákat v každém povětrnostním podmínkách bez obav o mokré a špinavé nohy.

Kromě své praktičnosti jsou naše dětské holínky i velmi pohodlné. Mají měkkou stélku a dostatečně prostorný střih, aby se nohy dětí mohly pohybovat svobodně a přirozeně. Praktické řemínky nebo gumičky na vrchu holínek umožňují snadné a rychlé obouvání a zouvání.

Dětské veselé holínky jsou nejen praktické, ale také stylové. Jejich barevné vzory, obrázky zvířátek nebo postavičky z oblíbených pohádek dělají z nich oblíbený doplněk dětí. Díky nim se každý krok mění v zábavnou a radostnou cestu.

Dívčí holínky jsou ideální pro venkovní aktivity jako hraní na písku, skákání do louží, zahradní dobrodružství a dokonce i pro první kontakt s přírodou při procházkách v přírodě. Vaše děti budou chráněny a zábava jim bude doprovázet každý krok.

Vyberte svým dětem naše veselé holínky a podívejte se, jak se jejich tváře rozzáří při pohledu na ně. Jsou to nejen praktické a ochranné obuvky, ale také kousek radosti a zábavy pro každého malého dobrodruha.

Vyrobeno v EU

velikost 22 – 14,5 cm
velikost 23 – 15,2 cm
velikost 24 – 16,0 cm
velikost 25 – 16,7 cm
velikost 26 – 17,5 cm

KATEGORIE:
  • HOLÍNKY
URČENO PRO:
  • DÍVKY
  • KLUKŮ
VYROBENO:
VYROBENO V EU
ZATEPLENÍ:
  • NE
BARVA:
ZELENÁ